Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Nesouhlasím

"Základním stavebním kamenem u nás, je pohodová atmosféra, vysoká odbornost a rozumná domluva ve všech směrech. Také to, že cvičení máme jako koníček a nejsme komerčně zaměřená škola, hraje v našem cvičení obrovskou roli."

Čím se lišíme..

Nemáme konkurenci, neboť cvičíme pro zábavu, ne pro peníze. Veškeré náklady používáme pro nákup pomůcek a zajištění tělocvičny.

Základem fungování a úspěchu naší školy sebeobrany, je naprosto odlišný přístup, oproti jiným školám bojových umění v okolí. Cvičíme výhradně formou soukromých lekcí. Nikdy se tedy nestane, že Vás bude na cvičení mnoho, nebude na Vás čas, nebo nebudete chápat probíranou látku, techniky. Cvičíte pouze Vy a trenér a to ve spíše rodinné atmosféře. Nikam nespěcháte, máte možnost vše důkladně procvičit, na vše se zeptat, dostanete obsáhlé vysvětlení na vše, co Vás bude zajímat. Nikdo se Vám nesměje, nikdo na Vás nevidí. Máte šatnu a tělocvičnu jen pro sebe.

Díky tomu, že máme v danou hodinu vždy pouze jednoho klienta , jsme schopni Vám nabídnout nadstandartní péči i co se týče zázemí. V tělocvičně se budete vždy cítit příjemně a klidně. Pomohou k tomu také nápoje, které máte v rámci tréninku zdarma. Trenér Vám rád připraví před tréninkem kávu, čaj, iontový nápoj, šumivý vitamín, nebo můžete za mírný poplatek zakousnout něco pro doplnění energie. Samozřejmostí je sociální zázemí, jako wc, sprcha, bar, šatna, uzamykatelná skřínka, botník.

Na místě je také možno posedět a prodiskutovat dané tréninkové jednotky v křesle. Od trenéra budete dostávat průběžně zpětnou vazbu s případnými návrhy jakou cestou se vydat (co zlepšit, na co se zaměřit). K dispozici pro Vás také máme k nákupu různé bandáže, chrániče, spreje, to vše ihned, v rámci každého tréninku na místě.

Tipy & zajímavosti

 • Trénink probíhá obvykle 1x týdně dle domluvy v kterýkoliv den (po-ne) a to v podvečerních hodinách, v případě tréninků přes týden a dopoledne v případě tréninků o víkendu.
 • Cena o víkendu je stejná, jako přes týden.
 • Pokud si nevíte rady, jaký kurz vybrat, trenér Vám poradí a vybere za Vás.
 • První hodiny můžete platit zvlášť, až poté se rozhodnete, jestli to, co děláme, Vám dává smysl.
 • Na první kurz (lvl1), nebudete potřebovat žádné pomůcky, vše máme.
 • Na vyšší kurzy (lvl2-lvl5) si můžete zakoupit bandáže i chrániče zubů přímo na tréninku. S dalšími pomůckami rádi poradíme.
 • Při placení je vhodné přinést přesnou částku.
 • Závěrečné zkoušky se nemusíte účastnit, ale neobdržíte tím pádem od nás žádné osvědčení.
 • V případě nemoci, lze pravidelné cvičení na čas přerušit.
 • Cvičí se vždy ve stejný den, ve stejný čas, na stejném místě.
 • Tělocvična je pro vás rezervována na dva a půl měsíce (1x kurz) není možno vynechávat tréninky!

  Každá hodina je plánovaná pro každého zvlášť, byť existují jakési výukové plány! Dále každá hodina, každá technika, každý pokrok, je pečlivě u trenéra zapsán a máte tak jistotu, že budete cvičit vždy to, co cvičit chcete. Výhodou soukromých lekcí je, že si cvičení můžete jak časově, tak obsahově přizpůsobit sobě, svým schopnostem a možnostem.