Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Nesouhlasím

"Nauč člověka jednu techniku a připravíš ho na jednu konkrétní situaci, nauč člověka bezpečně jednat a připrav ho na jakýkoliv útok"

Co cvičíme..

Cvičíme výběr toho nejlepšího, z různých bojových systémů a bojových umění. Vypouštíme to, co by na ulici nefungovalo, nebo zdržovalo.

Základem technik vyučovaných u nás, je jednoduchost, síla, účinnost, razance, překvapení. Trenér Petr Čapka, byl žákem mistrů Karate, Juda, Aikida, Shaolin Kung fu, Hung kar Kung fu, Jiu-jitsu, Wa-te jitsu, Kickbox, Krav Maga a MMA (smíšená bojová umění) . Pro výuku boje s obuškem a taktickým příslušenstvím používáme ověřený systém společnosti ESP jako jeho certifikování instruktoři.Proto jsou techniky námi vyučované výtažkem z různých bojových umění a systémů, čím dál více se ale zaměřujeme na techniky KRAV MAGA a program ESP (Euro Security Products).

Snažíme se, aby sebeobrana, kterou vyučujeme, byla pokud možno co nejjednodušší na naučení. Dbáme však na to, aby i tyto jednoduché techniky fungovaly tak, jak fungovat mají. Snažíme se zájemce naučit, aby používal nejen rány, ale i hlavu, aby se rozhlížel kolem sebe a hledal a předpovídal možná rizika a nebezpečí. Učíme zájemce s těmito riziky pracovat a zvládat krizové situace. Ukazujeme zájemcům, jak v případě vzniku konfliktu postupovat, aby přežili ve zdraví, nebo dokázali ochránit své blízké.

Sebeobrana cvičená u nás, je určena pro ženy,muže a děti od alespoň 7-let. Děti lze zařadit do výuky po osobní domluvě a individuálních proporcích dítěte. Pro mladší 15let je vytvořen speciální tréninkový program.

PodmínkyCvičíme obranu v různých situacích, na různých místech a v různých polohách. Používáme ruce a nohy, ale také pepřové spreje a jiné obranné prostředky.

Soukromé lekce?

Běžně cvičíme zásadně formou soukromých lekcí (v nabídce jsou však i kurzy pro skupiny). Oceníte pečlivý přístup, plánování hodin přímo pro Vás a Vaše možnosti a především Vás potěší rychlý postup ve výuce, neboť trenér se bude celou hodinu věnovat jen a pouze Vám.