Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Nesouhlasím

"Nauč člověka jednu techniku a připravíš ho na jednu konkrétní situaci, nauč člověka bezpečně jednat a připrav ho na jakýkoliv útok"

Co cvičíme..

Základem technik vyučovaných u nás, je jednoduchost, síla, účinnost, razance, překvapení. Trenér Petr Čapka, byl žákem mistrů Karate, Juda, Aikida, Shaolin Kung fu, Hung kar Kung fu, Jiu-jitsu, Wa-te jitsu, Kickbox,Box, Krav Maga a MMA (smíšená bojová umění). Pro výuku boje s obuškem, pepřovým sprejem, kubotanem a dalším taktickým příslušenstvím, používáme ověřený systém společnosti ESP jako jeho certifikování instruktoři. Čím dál více se také zaměřujeme na techniky izraelské sebeobrany KRAV MAGA.

Snažíme se, aby sebeobrana, kterou vyučujeme, byla pokud možno co nejjednodušší na naučení. Dbáme však na to, aby i tyto jednoduché techniky fungovaly tak, jak fungovat mají. Snažíme se zájemce naučit, aby používal nejen rány, ale i hlavu, aby se rozhlížel kolem sebe a hledal a předpovídal možná rizika a nebezpečí. Učíme zájemce s těmito riziky pracovat a zvládat krizové situace. Ukazujeme zájemcům, jak v případě vzniku konfliktu postupovat, aby přežili ve zdraví, nebo dokázali ochránit své blízké.

Sebeobrana cvičená u nás, je určena pro ženy,muže a děti od alespoň 7-let. Děti lze zařadit do výuky po osobní domluvě a individuálních proporcích dítěte. Pro mladší 15let je vytvořen speciální tréninkový program.

PodmínkySoukromé lekce i hromadné cvičení

U nás můžete cvičit buď formou soukromých lekcí, které se sice vyznačují zvýšenou cenou za jednu hodinu, ale trenér je celou hodinu pouze pro Vás a Váš pokrok ve výuce je několikanásobně rychlejší, nebo můžete cvičit formou hromadných kurzů, které jsou hodinově levnější, můžete se na ně sami rovnou rezervovat, avšak o trenéra se dělíte s dalšími cvičícími.