Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Nesouhlasím

KURZY URČENÉ DĚTEM

PRAVIDELNÉ HROMADNÉ KURZY

Cvičíme pravidelně PO,UT,ST a to v čase 18:00-19:00. Dítě může chodit na jednu hodinu týdně, ale i na všechny tři hodiny. Obsah hodiny a technický postup se v každé skupině liší a proto se nestane, že by dítě absolvovalo v jeden týden stejný trénink. Navíc pro zájemce o více dnů v týdnu máme 50% slevy. Kurzy jsou půlroční a kopírují školní rok. V případě zájmu se cvičí i přes letní prázdniny, avšak obvykle pouze jeden den v týdnu.

NOC SE SEBEOBRANOU

Jedná se o jednodenní akci s přespáním v tělocvičně, několika tréninky, promítáním filmu, hraní her, jezením pizzy. Cílem není drill technik, ale jedná se spíše o kamarádské a příjemně prožité odpoledne a večer pod dohledem trenérů. Je zajištěna na oba dny (první den večer a druhý den ráno) kompletní strava a pitný režim. Spí se přímo v tělocvičně, každý ve svém spacáku a karimatce.

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Pracovní týden (po-pa) nabitý mnoha tréninky, sportovními aktivitami, sportovními hrami, odpočinkem, různými bezpečnostními tématy, návštěvou policejní stanice, střelbou ze vzduchovky, přednáškou od psychologa na téma šikana a spoustu dalších aktivit. Celý tábor je veden pod dozorem několika kvalifikovaných trenérů, kteří všichni absolvovali kurzy první pomoci.

ZKOUŠKA ZE SEBEOBRANY

Cvičení rozdělujeme na technické stupně. Tyto stupně, se vyznačují jednak písmenným označením "L" = LEVEL/stupeň (L1,L2 apod.), ale i různými barvami pásků (žlutá, oranžová apod.). Cvičící se může po absolvovaném kurzu, přihlásit na přezkoušení svých vědomostí a dovedností. Jak zkouška probíhá, co obsahují jednotlivé levely, jaké jsou minimální požadavky na připuštění ke zkoušce a na její úspěšné splnění, je předmětem zkušebních řádů školy.