Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Nesouhlasím

Kontakt (Petr Čapka -Hana Reifová)

Petr Čapka
Ředitel Školy bojových umění a sebeobrany Břeclav, z.s.
Hlavní instruktor sebeobrany

Certifikovaný kondiční trenér dětí a mládeže
3DFA Praha (3D fitness academy Praha) Filip Raptopulos

Akreditovaný instruktor sebeobrany dle MŠMT ČR
(BP sport Praha - akreditace Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy ČR)

Certifikovaný instruktor sebeobrany ČSWABU III.třídy
(Českého svazu Watejitsu dó a bojových umění Ostrava)

Certifikovaný instruktor pro teleskopický obušek a taktické příslušenství ESP České Budějovice
(garant a šéf instruktor Mgr.Pavel Černý pplk.v.v)


Absolvent Základní normy zdravotnických znalostí ČČK Brno- město
Absolvent PrF MU Brno - seminář "Trestní právo a trestní řízení"
Absolvent PrF MU Brno - seminář "Rodinné a trestní právo mládeže"
Absolvent školení "asertivní jednání" od agentury MEK-IN
Absolvent školení "komunikační dovednosti" od agentury MEK-IN
Absolvent školení "dýchací techniky" přístroj PremAire Combination
Absolvent kurzu defenzivní jízdy od agentury DEKRA
Absolvent kurzu defenzivní jízdy od agentury Dopravní akademie ČR
Absolvent e-kurzu "vyjednávání" od agentury ADVENIA
Absolvent e-kurzu "řešení konfliktů" od agentury ADVENIA
Absolvent e-kurzu "techniky pro řešení problémů" od fa. Innogy
Absolvent semináře "základy kick-boxu" od Vít Parák


Šikana ve škole? To znám....

Jako malý, jsem byl bojácný, hubený kluk, na kterého si dovolil prakticky kdokoliv a kdykoliv. Nejednou to ve škole skončilo boulí, modřinou, nebo škrcením od některých "šikanu milujících" spolužáků. Od svých 8let, jsem tedy začal navštěvovat karate a doufal, že to pomůže. Sice jsem se něco naučil, ale na vybudování autority a zastrašení agresorů, to rozhodně nestačilo. Byl to ovšem první krok na mé cestě bojových umění.
Co by dospívající, jsem okusil několik dalších bojových umění a systémů, ale v žádném z nich, jsem nenašel tu pravou realitu. Žádné bojové umění mě opravdu neučilo vyhnout se konfliktu, komunikovat s útočníkem a používat reálné obranné pomůcky. Katy,nebo cvičení - kdy úder končil na dotyk - vše nereálné. Z tohoto důvodu jsem založil svou školu, kde se snažím všem, kteří to potřebují, "naservírovat" během pár rozhodujících hodin, jen to reálné z různých bojových systémů. Nemusíte se v žádném případě bát, nebo stydět přihlásit, jsem totiž jeden z těch, kteří se kdysi nebáli ozvat a postavili se systému a můžu říct - funguje to!info@sebeobranabreclav.wz.cz
+420 606 707 376

ID dat.schr.: tk39m5bPetr...

se bojovým uměním věnuje od mala, asi od svých 8let. Postupně navštěvoval různá bojová umění a různé systémy, až si jednoho dne řekl, že přesně tohle, by chtěl učit i ostatní. Petr vypracoval svůj systém sebeobrany, který složil právě z různých systémů (Krav Maga, Kickbox, Karate, Judo, Aikido, Jiu-jitsu,Wa-te jitsu, Kung-fu) a po ukončení cvičení v Brně a Praze "přivezl" tuto sebeobranu do Břeclavi. Mimo to je nově instruktorem fitness pro děti a mládež a snaží se celkově žít tak, aby po něm zůstal pěkný odkaz. Slušnost ke všem, disciplína, pokora, tvrdý trénink, ostražitost,připravenost, to jsou jeho motta.

Facebooková stránka

Dne 30.11.2019 jsem úspěšně absolvoval instruktorský kurz "Kondiční trenér dětí a mládeže" pod vedením Filipa Raptopulose, odborníka na zdravý pohyb, TRX, Ketlball, fitness, kruhové tréninky, vysokoškolsky vzdělaného člověka v oboru tělesné kultury, jenž je trenérem známých vrcholových sportovců.

Dne 24.6.2018 jsem úspěšně absolvoval instruktorský kurz "teleskopický obušek a taktické příslušenství ESP pod vedením p.Mgr Pavla Černého, pplk.v.v. a odborníka na sebeobranu, policejní postupy, zákroky a taktiky.

Dne 22.4.2018 jsem úspěšně ukončil vzdělávací program "instruktor sebeobrany", který je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, jenž vedl Jindřich Petřík, cvičitel sebeobrany dle MŠMT, trenér boxu III. třídy, trenér MMA III. třídy, instructor Krav Maga – Civil, Kids, V.I.P., Law-Enforcement , instruktor pro teleskopický obušek a taktické příslušenství ESP – Civil, Ozbrojené složky, Combat LifeSaver, instruktor střelby, osobní trenér fitness, akreditovaný instruktor první pomoci

V neposlední řadě, jsem dne 5.11.2011, složil před Hanshi - Jánem Vasilenkem, držitelem 10.danu WA-TE JITSU a 8.danu KARATE,mistrem světa a evropy,mistrem České republiky, garantem a zakladatelem stylu, zkoušku na instruktora sebeobrany.