Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Nesouhlasím

KURZY URČENÉ PRO VŠECHNY STARŠÍ 14-15LET (DOSPĚLÍ)

HROMADNÉ KURZY DOSPĚLÝCH

Ženy i muži mohou přijít na kterýkoliv trénink pro dospělé, který pořádáme každý čtvrtek od 18:00-19:00 a můžou se zapojit do nového, nebo již probíhajícího kurzu. V dospělých nerozdělujeme účastníky na muže a ženy a cvičí všichni společně. Obsahem jsou techniky Krav Maga a další přidružené bojové systémy a sporty.

TEORIE SEBEOBRANY - WORKSHOP

Jedná se o základní teoretické informace, kde nahlédnete do karet útočníkům. Zjistíte na koho nejčastěji, kdy, kde a jakým způsobem útočníci útočí na své oběti. Shlédnete reálné útoky, které se odehrály v ČR a jsou zachyceny na videu. Na kurzu se dozvíte o fázích útoku, tedy o tom, jak si útočník oběť testuje, vybírá a zkouší. Dozvíte se jaké jsou možnosti obrany, co je dobré zakoupit a jaký kurz si případně pro sebe samého vybrat. Budete moct shlédnout a vzít si do ruky různé obranné prostředky, ke kterým dostanete krátký výklad. V druhé části si řekneme něco o legislativě navazující na obranu v naší zemi, ale i použití sebeobrany v jiných zemích. Dozvíte se, jak se naše zákony dívají na různé situace, jak hodnotí útoky v ČR soudní znalci z oboru sebeobrany a řekneme si o konkrétních případech z ČR, kdy se lidé bránili. Dozvíte se, jak soudy rozhodli v daných věcech, k čemu přihlédli co na to právníci, kdo a na jako dlouho byl odsouzen apod. Závěrem, bude čas pro dotazy ohledně sebeobrany obecně.

SOUKROMÉ LEKCE

V nabídce máme obrovské množství kurzů, ze kterých si vybere opravdu každý. Pokud Však máte jiný specifický požadavek, jsme ochotni Vám vyjít vstříc a dokonce nabízíme možnost, uspořádání takového cvičení u Vás doma. Soukromé lekce, včetně dojezdu, jsou vždy předem domlouvány a záleží na dohodě obou stran.

ZKOUŠKA ZE SEBEOBRANY

Cvičení rozdělujeme na technické stupně. Tyto stupně, se vyznačují jednak písmenným označením "L" = LEVEL/stupeň (L1,L2 apod.), ale i různými barvami pásků (žlutá, oranžová apod.). Cvičící se může po absolvovaném kurzu, přihlásit na přezkoušení svých vědomostí a dovedností. Jak zkouška probíhá, co obsahují jednotlivé levely, jaké jsou minimální požadavky na připuštění ke zkoušce a na její úspěšné splnění, je předmětem zkušebních řádů školy.