Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Nesouhlasím

KURZY URČENÉ PRO VŠECHNY STARŠÍ / IMOBILNÍ OSOBY

MINIKURZ OBRANY SENIORA

Jste dřívějšího data narození, ale chcete se umět bránit? Navštěvují Vás neustále tzv. šmejdi? Chcete umět říci ne? Stalo se Vám, že Vám bylo vyhrožováno? Nechcete se stát snadnou obětí přepadení? Chcete více pochopit dnešní generaci a zároveň se naučit úder, kop a umět použít pepřový sprej? Tento kurz je určen přesně pro Vás. Kurz je ze všech nabízených kurzu nejméně fyzicky i psychicky náročný a je určen pouze pro starší osoby."

MINIKURZ OBRANY VOZÍČKÁŘE

Kurz je koncipován pro úplné laiky a především osoby postižené nemožností pohybu jinak, než na invalidním vozíku. Absolvent se dozví, jak útočníci na vozíčkáře útočí, čemu je dobré předejít a co vozíčkáři hrozí. Absolvent se naučí komunikovat s útočníkem, konflikt deeskalovat a zastavit, případně v rámci fyzického napadení se naučí adekvátní obranu pro své tělesné postižení, tedy upozornit na problém okolí, zastavit útočníka sprejem a mít v záloze pár šikovných úderů.